Kancelaria Adwokacka Srokowo

Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo gwarancję starannego działania, pełnego zaangażowania, dyskrecji i dostępności.

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka adw. Wojciech Butrym z Węgorzewa oferuje kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie dla Klientów z Warmii i nie tylko! Jeśli szukają Państwo doświadczonego i skutecznego prawnika lub radcy prawnego obsługującego Klientów z miejscowości, takich jak: Srokowo, Kętrzyn, Giżycko czy Gołdap, to zapraszamy do kontaktu! Oferujemy pełen profesjonalizm, dyskrecję, wysoki poziom komunikacji oraz wysokość wynagrodzenia adekwatną do skali trudności przyjętej sprawy.

Skuteczny prawnik obsługujący Srokowo i okolice

Nasza Kancelaria z Węgorzewa oferuje szeroki zakres usług prawnych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnika obsługującego Srokowo, to jesteśmy do Waszej dyspozycji! Zajmujemy się sprawami związanymi z:

  • prawem karnym,
  • prawem cywilnym,
  • prawem rodzinnym, 
  • prawem administracyjnym,
  • prawem gospodarczym,
  • prawem upadłościowym.

Założyciel Kancelarii – adwokat Wojciech Butrym jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i wraz ze swoimi współpracownikami od wielu lat pomaga Klientom z naszego regionu, a także całego kraju oraz z zagranicy w skutecznym rozwiązywaniu ich problemów prawnych. Uzyskiwanie dla Klientów możliwie jak najkorzystniejszych rezultatów naszej pracy jest dla nas priorytetem, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Srokowa potrzebujących wsparcia doświadczonego prawnika.

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Wojciech Butrym
ul. Zamkowa 14
11-600 Węgorzewo

+48 604-818-287
wojciechbutrym@live.com
kancelariabutrym@gmail.com