Kancelaria Adwokacka Kętrzyn

Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo gwarancję starannego działania, pełnego zaangażowania, dyskrecji i dostępności.

KONTAKT

Jeśli szukają Państwo dobrego adwokata lub radcy prawnego obsługującego klientów z Kętrzyna i okolic, to bardzo dobrze trafiliście. Kancelaria Adwokacka adw. Wojciech Butrym jest miejscem, w którym uzyskają Państwo fachową pomoc prawną związaną z każdą dziedziną prawa. Siedziba naszej Kancelarii znajduje się w Węgorzewie, ale zapraszamy do współpracy Klientów z całego regionu, w tym Kętrzyna, Giżycka czy Gołdapi.

Adwokat Wojciech Butrym – kompleksowa obsługa prawna klientów z okolic Węgorzewa, Kętrzyna, Giżycka Srokowa, Gołdapi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów z Kętrzyna i innych pobliskich miejscowości nasza Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksowe usługi w zakresie:

  • prawa karnego,
  • prawa cywilnego,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa administracyjnego,
  • prawa gospodarczego,
  • prawa upadłościowego.

Niezależnie od tego, z jakim problemem prawnym się Państwo zmagają oraz jakimi kryteriami poszukiwania kancelarii prawnych się posługujecie, zapewniamy, że nasza Kancelaria Adwokacka z Węgorzewa będzie dobrym wyborem. Jej założyciel – adw. Wojciech Butrym jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończył także studia podyplomowe z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Od lat zawodowo pomaga prawnie Klientom nie tylko z naszego regionu, ale i z całego kraju, a także spoza jego granic. Jeśli szukają więc Państwo dobrego adwokata działającego w Giżycku, Srokowie, Gołdapi czy właśnie Kętrzynie, którego cechuje rzetelne, sprawne i jednocześnie dyskretne działanie oraz pełna transparentność wykonywanej pracy, to zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Wojciech Butrym
ul. Zamkowa 14
11-600 Węgorzewo

+48 604-818-287
wojciechbutrym@live.com
kancelariabutrym@gmail.com