Kancelaria Adwokacka Giżycko

Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo gwarancję starannego działania, pełnego zaangażowania, dyskrecji i dostępności.

KONTAKT

Potrzebują Państwo pomocy dobrego adwokata lub radcy prawnego z Giżycka? Zapraszamy do kontaktu! Nasza Kancelaria Adwokacka ma co prawda siedzibę w Węgorzewie, jednak zarówno jej założyciel – adw. Wojciech Butrym, jak i jego współpracownicy świadczą usługi prawne również dla Klientów z innych miejscowości w regionie, takich jak Giżycko, KętrzynSrokowo czy Gołdap. Od lat pomagamy osobom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym w sprawach związanych z różnymi gałęziami prawa, ukierunkowując nasze działania w 100% na satysfakcję Klienta.

Dobry i uniwersalny adwokat dla Klientów z Giżycka

Sporą zaletą naszej Kancelarii jest jej uniwersalność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zawodzie zbieranemu podczas reprezentowania interesów naszych Klientów w różnych sprawach świadczymy usługi związane z każdą dziedziną prawa. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo prawnika znającego się na prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, rozdzielność majątkowa) działającego w Giżycku, specjalisty od prawa karnego (pomoc prawna dla oskarżonych, podejrzanych, pokrzywdzonych czy oskarżycieli), czy prawa cywilnego (odszkodowania, zadośćuczynienia, spadki, nieruchomości), nasza Kancelaria będzie dobrym wyborem. 

Oferujemy duże zaangażowanie w powierzoną nam sprawę, pełną dyskrecję oraz wysoki poziom komunikacji z Klientami. Jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy zarówno w ramach regularnej obsługi prawnej, jak i pojedynczego zlecenia. 

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Wojciech Butrym
ul. Zamkowa 14
11-600 Węgorzewo

+48 604-818-287
wojciechbutrym@live.com
kancelariabutrym@gmail.com