Kancelaria Adwokacka Gołdap

Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo gwarancję starannego działania, pełnego zaangażowania, dyskrecji i dostępności.

KONTAKT

Jeśli szukają Państwo adwokata lub radcy prawnego z Gołdapi, to bardzo dobrze trafiliście. Kancelaria Adwokacka adw. Wojciech Butrym z siedzibą w Węgorzewie obsługuje Klientów z całego regionu Warmii, w tym właśnie takich miejscowości, jak Gołdap, Kętrzyn, Giżycko czy Srokowo. Od lat oferujemy fachową pomoc w zakresie wszystkich gałęzi prawa w naszym kraju osobom z naszych okolic, a także Klientom z innych województw oraz osobom przebywającym poza granicami naszego kraju. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia, które pomagają nam wypracowywać dla Klientów bardzo korzystne rezultaty współpracy!

Adwokat obsługujący Gołdap i inne pobliskie miejscowości

Właściciel naszej Kancelarii z Węgorzewa – adwokat Wojciech Butrym jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2014 roku zajmuje się udzielaniem profesjonalnej pomocy prawnej Klientom z regionu oraz całej Polski i krajów zagranicznych. Wraz ze swoimi współpracownikami oferuje rzetelne podejście do każdej powierzonej mu sprawy, a także często pożądaną przez Klientów dyskrecję oraz nieograniczony kontakt, dzięki któremu osoby decydujące się na współpracę z Kancelarią są na bieżąco informowane o kolejnych działaniach i postępach. Ponadto jako Kancelaria świadczymy usługi związane z różnymi dziedzinami prawa, uwzględniając m.in.:

  • prawo rodzinne,
  • prawo cywilne, 
  • prawo karne,
  • prawo administracyjne.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Gołdapi szukające dobrego adwokata!

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Wojciech Butrym
ul. Zamkowa 14
11-600 Węgorzewo

+48 604-818-287
wojciechbutrym@live.com
kancelariabutrym@gmail.com